Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » A kislányom 3 éves. Ma reggel...

A kislányom 3 éves. Ma reggel egy 36os krovagyűszű kb 1 méter magas polcról a nagy lábujjára esett. Lila lett azonnal de rátudott álni. Csak elkezdett vérezni,így próbálom nyugton tartani. Van ezzel valami teendő?Vigyem kórházba?

Figyelt kérdés
Lábujj,baleset

2020. szept. 16. 17:03
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

"Én pakolom naponta a szerszámait."

És ezt ott bent kell tárololni?

Na mindegy,menjetek a traumatológiára,ha már ennyire okos vagy

2020. szept. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:

Nektek is jól lejött a lényeg, a vasdarab nevén vitatkoztok.


A lényeg, hogy a gyereket el kell vinni a traumára, mert lehet, hogy el van törve. Attól, hogy a háziorvos telefonon keresztül megállapította, hogy nincs, még el lehet.

2020. szept. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:

Nem fogad a kórház. Felhívtam. A TRAUMATOLÓGIÁT NAGYOKOSKA! A korona miatt sürgős esetet látnak csak el. (Nyílt törés,stb) Nincs teendő. Azt mondta az ügyeletes..."Legközelebb akkor telefonáljon ha tényleg nagy a baj"

WTF..ck.?!

2020. szept. 16. 20:59
 14/32 A kérdező kommentje:
És a szerszámok FÉSZERBEN VANNAK TARTVA! 1darab a kezébe volt a páromnak. Bent csörgött a telefonja és szaladt be felvenni a telefont. Letette az említett szerszámot kb 5 percre. A kislány.., tudni kell hogy az apja cuccai jobban lekötnék ha odaadnánk neki,mint bármilyen 10ezer forintos játék.
2020. szept. 16. 21:01
 15/32 anonim ***** válasza:
81%
Kérdező, az rendben van , hogy nem értesz a szerszámokhoz, de ha hülye vagy hozzá legalább ne kezd el okoskodni, hanem vállald fel bocs hülyeséget ìrtam. Szerinted nem lenne tisztább így? Azzal hogy írtál egy hülyrséget az oké, de magadat járatod le, hogy még okoskodsz is hozzá.
2020. szept. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
Biztosan hülye vagyok a szerszámokhoz. Csak mert más nevén neveztem. Hát téged se az eszedért szeretnek. Te talán kis wikipédia vagy hogy azonnal megcáfolod azt,amit én 7éve a párom munkája miatt..látok..tanulok..? Intelligenciahányadosod az barátom..Ne is erőltess semmit...mert csak bazavar téged.
2020. szept. 17. 08:34
 17/32 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezö: FOGD MÁR FEL, teljesen lényegtelen, MINEK NEVEZED az adott alkatrészt, a GOND AZ, hogy a gyereket nem vitted AZONNAL az ügyeletre.

NEM telefonon kellett volna érdeklödni, hanem ODAMENNI, és megvizsgáltatni a gyereket!

EZ AZ, amiért felelötlen szülö vagy!

2020. szept. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%

17-es igazad van.

Itt osztja az eszet,meg ordibál,de eszébe se jutott,hogy elvigye-e az ügyeletre.

2020. szept. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
Azért mert itt írok. Még bevittem a kislányt. Lefertőtlenítették és bekötötték. Semmi teendőm itthon vele. 3 nap mulva háziorvos leveheti a kötést. Ennyi történt.
2020. szept. 17. 10:09
 20/32 anonim ***** válasza:

Legalább becvitted.

Egyébként meg a ezzel oldallal foglalkozz,hanem a kislányoddal.

2020. szept. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!