Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » A kislányom 3 éves. Ma reggel...

A kislányom 3 éves. Ma reggel egy 36os krovagyűszű kb 1 méter magas polcról a nagy lábujjára esett. Lila lett azonnal de rátudott álni. Csak elkezdett vérezni,így próbálom nyugton tartani. Van ezzel valami teendő?Vigyem kórházba?

Figyelt kérdés
Lábujj,baleset

2020. szept. 16. 17:03
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Ha a kislányom alszik. És elvégeztem a házimunkát. Neked mi a bánat közöd van az én szabadidőmhöz. Hogy mivel töltöm?
2020. szept. 17. 11:13
 22/32 anonim ***** válasza:

Mivan??:D Miről beszélsz?

Én annyit mondtam,hogy ilyen esetekben ne ezzel az oldallal foglalkozz,hanem intézkedjél.

Szóval nem tudom,hogy mi a bánatról beszélsz.

2020. szept. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
És nem mertem volna az éjszakának nekimenni ugy hogy nem nézetem meg a kis lábát. (Ez azért az esetek 98%-ában így van)
2020. szept. 17. 11:26
 24/32 anonim ***** válasza:

"Tegnapról beszélek énis te ökörmarha."

"Remélve hogy nem egy szellemileg alultáplált (Te) fog okoskodni"


Fröcsögni nagyon tudsz.

Viszont amikor cselekedned kellet volna,akkor meg tököltél,mint egy 10 éves kislány.

Azonnal be kellet volna vinned az ügyeletre. Vagy netán alvás közben eset a lábára az a vacak? Kötve hiszem.

2020. szept. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:
Jézusom ennyi ésszel szabadlábon... Ez aztán bizonyítvány a tudásodról...nem fogom mégegyszer leirni a tegnapi délelőttöt. Olvasd el újra.
2020. szept. 17. 11:52
 26/32 anonim ***** válasza:

Fröcsögni és okoskodni nagyon tudsz.

Sértegetéshez pedig tehetséged is van.

De ha cselekedned,tenned kellet volna valamit,akkor meg állsz,mint egy árva kislány.

Ha pedig a kislányod megsérül,akkor nem házimunkázni kell,meg a kislányodnak aludni,hanem menni kellet volna az ügyeletre.

Érted???

De nyilván egyszerűbb itt fröcsögnöd.

2020. szept. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
Szerencsére megtudtam hogy nagy baj nincs. Nem fröcsögök...a tények azok tények. Sokan 100x hanyagabb szülők. Ide írkálnak. És igen. Megijedtem mert sosem esett meg ilyen a gyerekkel. Ebben nincs semmi.
2020. szept. 17. 12:05
 28/32 A kérdező kommentje:
Nem vittem azonnal. Igen. Hanem kérdeztem. Telefonon a háziorvost..itt írtam. Felhívtam anyumat. Kész. Mi baj van ebbe? Tanácstalan bárki lehet bármilyen helyzetbe. Ez nem szégyen.
2020. szept. 17. 12:06
 29/32 anonim ***** válasza:
100%

Nos,nem azzal van a baj,hogy gyorsan ide kiírtál sűrgösen egy kérdést.Nem is azzal van a gond,hogy hirtelen nem tudtad,hogy mit tegyél.

A stílusoddal van a gond.

Mi itt azért vagyunk,hogy segítsünk neked,így mi elvárjuk tőled,hogy te is normálisan beszélj velünk.

Remélem megértesz.

2020. szept. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
Ilyen szituációban egy anya tud goromba lenni,akaratlanul is. (Volt hogy kórházban,szanaszét szúrkálták a kislány kézfejét,nem találtak vénát rendesen az istennek se). Mind a két kezét szétszúrták,mérgembe azonnal letegeztem a dokit. Hogy vagy csinálsz rendesen végre valamit vagy viszem innen a lányom. (Tudom hogy segíteni akart de úgy bénázott,a lány meg úgy visított hogy már hányt a sírástól). Amikor ilyen van,elvész a józan ész.Pedig pont hogy az kéne ilyen esetbe.
2020. szept. 17. 12:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!