Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Nagyon beütöttem a fejem,...

Nagyon beütöttem a fejem, lehet ebből utólag bármi bajom?

Figyelt kérdés

Mai napon a suliba beütöttem a fejem a radiátor élébe. Ekkor azt hittem, hogy elájulok illetve elkezdett vérezni is. Utána kicsit még szédültem majd megszűnt minden tünet. Illetve hát a fejem az fájt, de nekem alapból fáj mindig a fejem.

Most sincs semmi tünetem, jól érzem magam, nyomásra nyilván érzékeny a felület ahol beütöttem de semmi extra.


Viszont aggódom, hogy reggelre nehogy történjen velem valami. Nem szeretnék arra eszmélni, hogy sikító mentőben fekszem.

Ugye ennyire nem súlyos a helyzet? Nem szédülök már, emlékszem is mindenre, eszméletvesztés nem volt, teljesen jól vagyok a már megszokott mindennapi fejfájást leszámítva.



2020. szept. 22. 00:06
 1/3 anonim ***** válasza:
57%
Úgy nem fog semmi történni, viszont érdemes lenne pár napot feküdnöd, pihenned, mert a nem kipihent agyrázkódás később gyakori fejfájást okozhat
2020. szept. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz bajod semmi,de egy pár napig pihenj,a legjobb ha fekszel,gyorsabban regenerálódsz... de az is sokat szamit ha nem rohangálsz, ugrálsz, fordulsz hirtelen, hajolsz le kelsz fel gyorsan... szóval semmi megerolteto testmozgas vagy nagyon hirtelen poziciovaltas .. tesiorat hagyd ki pár napig.. bajod nem lesz! :)
2020. szept. 22. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és nyilván ha bármi egyéb tünet jelentkezne akkor egy doki lásson azért.
2020. szept. 22. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!