Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Tegnap előtti klór és vízkőodó...

Tegnap előtti klór és vízkőodó keverése miatt lehet utólag tüdő bajom? Itthoni takarítás volt.

Figyelt kérdés
Pánikolok ezen egész nap, mert olvastam, hogy lehet utólag is baj. Azt képzelem,hogy fáj a tüdőm, de a is lehet , hogy túl sokat ültem vagy edzettem és a hátam fáj.
2018. febr. 22. 17:49
 1/3 anonim ***** válasza:
A dolog hülyeség volt, amit már általános iskolai kémia tudás alapján sem csinál az ember. Ha keletkezett kevés klórdioxid, az enyhe nyálkahártya károsodást okoz, de hamar gyógyul. Ha komoly károsodás jött volna létre, akkor légzési nehézségek lennének és tüdővérzés lépett volna fel.
2018. febr. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lásd Google hipochonder
2018. febr. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 te te te ***** válasza:
istenem hogy ezek menyien vannak itt a neten...komolyan mint a hangyák. levakarhatatlanok és végteklen sokan vannak. Azt garantálhatom, hogy eléggé észevennéd ha valami tortenne..
2018. febr. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!