Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Valyon enyhe agyrázkodásról...

Rocko9 kérdése:

Valyon enyhe agyrázkodásról lehet szó?

Figyelt kérdés
Mai map délelőtti órákban nővéremmel autoval boltba voltunk mikor haza értünk és szálltam ki beütöttem a fejem tetejét akkor nagyon fájt hírtelen de nem lett bub a fejemen. 5-10perc mulva mikor mar otthon voltunk eros szedulest ereztem ugy erezten elfogok ajulni. Meg is ijedtem sírtam is. Már úgy volt bemegyünk korházba de előtte ledöltem egy kicsit az ágya biztonság kedvéért raktam fejemre jeget és egy orat kettot fekudtem csak.Volt egy kis hányingerem is de nem hánytam.Ez után elmult szepen lassan a szedulesem.a kedvem is kicsiz jobb lett mar. Igy ugy gondoltuk nem megyunk orvoshoz. Azota mar ugye jo par ora eltelt. És nem lett más bajom ezeken kívül. Valyon agyrázkodást kaphattam? Vagy ne gondoljam túl?
2020. okt. 14. 19:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Jaj hagyd már a terhességgel ez egy enyhe agyrázkódás volt
2020. okt. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem kell a cinizmus véletlen volt. Az ilyen kritikus kommentekre nem vagyok kiváncsi.
2020. okt. 14. 19:13
 3/9 A kérdező kommentje:
Ha meg terhesség lenne akkor nem gondolom hogy az után kezdtem volna el szédülni miután beütöttem a fejem :)
2020. okt. 14. 19:15
 4/9 anonim ***** válasza:
30%
Biztosan nem szakadt ki az óvszer?
2020. okt. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Akadj már le erről a terhesség témáról
2020. okt. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Most is elkezdtem szedulni
2020. okt. 14. 20:53
 7/9 anonim ***** válasza:
A biztonság kedvéért azért menj el orvoshoz
2020. okt. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
59%
A "valyon" miatt biztos nem enyhe :).
2020. okt. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
vajon
2020. okt. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!