Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Vajon felrenyeltem a cukorkát...

Vajon felrenyeltem a cukorkát vagy csak lement simán a nyelőcsovemen?

Figyelt kérdés
Strepsils cukorkat szopogattam, vettem egy hirtelen levegőt es leszaladt a cukor. Nem kohogtem semmi nem volt de egy fel oraval később ereztem h mintha valami lenne a torkomon. Ha a legcsovembe ment volna már fulldokolnek nem? Lehetseges h leszalast simam a nyelőcsovembe es meg sértette azert erzem mintha ott lenne? Mert azota mar kohecseltem fejen alltam es semmi nem jott fel. Rendesen kapok levegot de "csomot" erzek meg mindig. Sztetek? L18

2020. okt. 25. 19:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Mivel megírtad ezt a kommentet, amihez oxigén volt szükséges, feltételezhetjük, hogy életben vagy.
2020. okt. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Az csak placebo-hatás jellegű dolog, érzés, amit az agyad úgy legenerál. Egyél rá pár falat kenyeret és igyál rá sok vizet.
2020. okt. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Oo hát én azota már rengeteget ettem, ittam. Ha köhögök érzem.
2020. okt. 25. 22:40
 14/16 anonim ***** válasza:
Ne köhögj.
2020. okt. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nekem szokott néha megakadni ez-az a torkomon, ilyenkor ha iszok se tudom lenyelni a vizet. Általában ha gyorsan akarok enni száraz dolgokat akkor van ez.
2020. okt. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Lehet akkor megsértette a nyelőcsöved és attól fáj,de nyugi, nem fog örökké tratani
2020. okt. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!