Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Vajon felrenyeltem a cukorkát...

Vajon felrenyeltem a cukorkát vagy csak lement simán a nyelőcsovemen?

Figyelt kérdés
Strepsils cukorkat szopogattam, vettem egy hirtelen levegőt es leszaladt a cukor. Nem kohogtem semmi nem volt de egy fel oraval később ereztem h mintha valami lenne a torkomon. Ha a legcsovembe ment volna már fulldokolnek nem? Lehetseges h leszalast simam a nyelőcsovembe es meg sértette azert erzem mintha ott lenne? Mert azota mar kohecseltem fejen alltam es semmi nem jott fel. Rendesen kapok levegot de "csomot" erzek meg mindig. Sztetek? L18

2020. okt. 25. 19:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
Már rég a gyomrodban van.
2020. okt. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
Biztos lement, szerintem semmi bajod nem lesz attól cukorkától.
2020. okt. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
80%
Ha félrenyelted volna, akkor már nem is élnél.:)
2020. okt. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Hellmano ***** válasza:
78%
Gondolj bele, ha netán ott ragadt volna, akkor már ennyi idő alatt magától elolvadt volna a nyáltól szopogatás nélkül is. És mivel még élsz, ezért nem ment félre ne izgulj :D
2020. okt. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Csak a nyelőcsövede ment
2020. okt. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, megnyugodtam. Csak mert a google mar olyanokat adott ki h lemegy a tudombe es meghalok. Kicsit besz@rt@m
2020. okt. 25. 20:14
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha lemegy a tüdődbe meghalsz, de akkor az már rég megtörtént volna, és hidd el észrevetted volna...
2020. okt. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
75%
Akkor nagyon köhögnél, lehet, hogy a mentő vitt volna ezerrel, ha félrenyelted volna... De te csak lenyelted egészben, én is jártam így (de addig jó)
2020. okt. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
84%
Simán lement a gyomorba. Ne aggódj ezen. Én is voltam így egy jó nagy cukorral. Az orvos kinevetett, amikor ezzel felhívtam.
2020. okt. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Csak mert mar ket ora eltelt es meg mindig fumindig fura gombócot erzek a torkomba. Az lehet attol h megsertette a torkom? Azert gondoltam hogy a legcsovembe ment mert pont levegot vettem mikor lement. Es olyankor a nyelcso elzarul es a legcso nyílik fel. Ezert gondoltam azt h felrement. De akkor ezekszerint nem kerulhetett oda?
2020. okt. 25. 21:19
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!