Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Kamillás vízzel(tea) gőzöltem,...

Kamillás vízzel(tea) gőzöltem, törölköző a fejemen és úgy,nyitva hagytam a szemem,segítseg? Fáj,valaki ra valamit ?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudoom h fogyatékos állat vagyok emiatt, hülye vagyok ez van...

Felforraltam kammilát lábasba, aztán torolkozot vettem fejem fölé letakarva egybe magam a kamillaval aztan nyilvan le a tetejét, és jött a forró gőz...ami nem is bántotta akkor a szemem még...gőzőltem ugye..csak nyitva hagytam a szemem...es most ha valamerre nézek, akkor hirtelen belenyilall es nyomás van benne..

Szerintetek mi kellene rá?

Tudom h lehet ilyen hülye stb..:( de valami segítőkész válaszokat szeretnék.

Köszönöm



2020. nov. 20. 00:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Jegelés?
2020. nov. 20. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csukd be, pihentesd.
2020. nov. 20. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Következő gőzöléses alkalomra pár tanács: Várdd meg míg nem lesz túl forró, azzal semmiképpen se gőzölj vagy inhalálj. Nem tesz jót sem a bőrnek, sem a szemnek (baja nem igen lesz, csak utána fájni fog, ahogy tapasztaltad) és megégeti a légutakat. Amikor megcsináltad a teát, akkor várj pár percet, utána nem lesz semmi baj. Ha érzékenyek a szemeid (kamilla szárít is), akkor tartsd csukva majd őket és nem lesz semmi baj. Gőzölés után nap folyamán kenjél majd arcodra korodnak megfelelő hidratáló krémet vagy tegyél rá unorkás pakolást, hogy ne száradjon ki. :)
2020. dec. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

3as, ment a zöld pipa, köszi szépen!

Azóta nem gőzöltem, nem is tervezem egyébként 😁

Szememre kértem patikában ilyen gyulladás csökkentőt, azzal csináltam kb 2 napig reggel este.

Utána abba maradt, kb 5 nap múlva helyre jött magától..hálistennek..

2020. dec. 7. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!