Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ez (lent részletek) most...

Ez (lent részletek) most ortopédia vagy reumás panasz, háziorvos vagy szakrendelés?

Figyelt kérdés

2 évvel ezelőtt volt egy sport sérülésem és ráestem a nyakamra fejjel lefelé és a lapockám közti részen az egyik gerinccsigolyám azóta is fáj egy masszírozás során pl nyomásérzékeny vagy egy 8 órás műszakba meló közben úgy érzem hogy amióta baleset volt nagyon hamar nagyon elfáradok.

Amikor a baleset volt haza vittek, mert nem fizettem be a tb-m és azóta már befizettem, de akkor nem voltam ezzel a dologgal orvosnál.

Nem kaptam levegőt és persze alig bírtam mozgatni a nyakam, mert mindenemet egy fájdalomnak éreztem.

Mivel 2 év után nem javul a helyzet, ezért szeretnék orvoshoz menni. Csak nem tudom hogy a háziorvosnál kezdjem vagy szakrendelésen.


2020. dec. 1. 06:44
 1/3 anonim ***** válasza:
74%
Háziorvos fog adni beutalót az ortopédiára.
2020. dec. 1. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szakrendelésre beutaló kell, szóval előbb a háziorvos.
2020. dec. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
82%
Gerincsebész vagy olyan ortopéd orvos, aki gerincben is otthon van. Reuma felesleges kör.
2020. dec. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!