Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mi a véleményetek a győri...

Mama12 kérdése:

Mi a véleményetek a győri kórház járóbeteg baleseti szakrendelésről?

Figyelt kérdés
A kezem eltört és nagyon flegmán bántak velem. 70 éves vagyok, talán, úgy gondolják nekem már úgy is jó.
2014. ápr. 14. 18:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a könyökömmel mentem be, elküldtek röntgenre aztán megmondták jegeljem semmi baja. 2 hónapja folyamatosan fáj és kézzel is jól érezhető, hogy a porcból lepattant egy darab. Igen, elég flegmák tudnak lenni mostanában.
2014. ápr. 17. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az lemaradt, hogy én csak 21 éves vagyok, szóval a kor nem számít náluk szerintem.
2014. ápr. 17. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Velem még azt is megtették, hogy szólítottak a nevemen és mikor bementem, kijelentették, hogy nem engem hívtak. Rajtam kívül egy másik nő is bizonyította, hogy az én nevemet hallotta. Még egy kicsit vártam és csak nem hívtak, akkor bementem és levettem magam a gipszet a kezemről és megköszöntem a Dr. úrnak az ellátást.

----ti mit tettetek volna?

2014. ápr. 17. 01:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!