Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Okozhatta ezt a beütött könyököm?

Okozhatta ezt a beütött könyököm?

Figyelt kérdés

Szóval kezdem az elején. Reggel felkeltem és kimentem, de ahogy visszafelé jöttem a szobámba beütöttem elég erősen a könyökömet az ajtókeretbe. Először azt hittem nincs semmi baj, de mikor lefeküdni készültem nagyon el kezdtem szédülni, majdnem elájultam forgott velem a szoba. Megmértem a vérnyomásom 92 volt a szisztolés érték a többi mind 70-80 között. Alapjában véve ájulós vagyok már mint ilyen vérrel kapcsolatos dolgok miatt. Utólag láttam hogy a könyököm is vérzett de akkor nem láttam. Az ideget eltalálhattam úgy hogy ennyire rosszul legyek tőle? Most már semmi bajom egy óra után csak a könyököm fáj. Alapjában véve a vérnyomásom inkább magas mint alacsony.

Volt már valakivel ilyen ?

Köszönöm a válaszokat :)



2020. dec. 9. 10:42
 1/1 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Lehetsèges, hogy Te igy reagáltál a fájdalomra! Az a lènyeg, hogy már jól vagy!
2020. dec. 24. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!