Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi okozhatta ezt?

Mi okozhatta ezt?

Figyelt kérdés

Szia!

Az édesanyám reggel kicsit rosszul volt, én pedig ugye segítettem neki stb.. Kicsit hányingere volt szóval elkisértem a wcig és mondta hogy hozzak neki innivalót. Én mire odaértem csak annyit láttam hogy a földön volt (nem feküdve!) és visszakísértem a szobájába. Miután kicsit jobban lett, azt mondta hogy arra a részre nem emlékszik amikor összeesett (másképp: arra emlékszik hogy odament és hányt és egyszercsak a földön kelt). Ennek mi lehet az okozója? Sajnos nem tudom hogy most mit kellene csinálnom :(

Köszönöm előre mindenkinek aki válaszol!


47 éves és 4 éve volt hasnyálmirigy gyulladása, azóta már nincs próblémája (gyógyszert szed)



2020. aug. 31. 12:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet egy sima funkcionális rosszullét, lehet hogy leesett a vérnyomása. Abból hogy nem emlékszik, valószínű, hogy volt egy eszméletvesztése, aminek nem tudjuk az okát.


Hívhattál volna mentőt, nem egy ilyen betegnél voltam már. Hogy van most?

2020. aug. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Már jobban.

Köszönöm a választ

2020. aug. 31. 13:23
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok, ha ismétlődik, hivj mentőt neki! Az eszméletvesztés nem játék.
2020. aug. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Rendben.

Nagyon köszönöm a válaszodat

2020. aug. 31. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!