Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mit tegyek, hogy a zeruza ne...

Mit tegyek, hogy a zeruza ne dörzsölje ki az ujjamat?

Figyelt kérdés
Az utóbbi idöben egyre többet rajzolok. Általába 3-4 órát egyhuzamban de volt olyan is hogy 7 óráig rajzoltam. A középsőujjam kidörzsölődött a ceruzátólt. Egyre jobban dörzsölődik ki és nem tudom mit csináljak. Raktam rá sebtapaszt de nem sokat segít mert ugyanúgy fáj. Illetve a mutató ujjam hegye is elkezdett fájni és arra sebtapaszt se tudok rakni mert lecsúszik meg ha ragasztószalaggal körbetekerem akkor is. A rajzolással nem állhatok le egyébb okok miatt.

2020. dec. 29. 11:27
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
A leálláson kívül nincs más módja annak, hogy ne legyél sebes.
2020. dec. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
17%
Gondolom, pszichés kényszer miatt rajzolsz így.
2020. dec. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#2 ezt hogy érted?

A ceruzát rendesen fogom és valós oka van annak amiért rajzolok és rajzolnom is kell mert különben egy olyan lehetőségtől esek el ami meg fogja változtatni az elkövetkezendő éveimet.

2020. dec. 29. 11:45
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
Kesztyű.
2020. dec. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Előbb-utóbb megszokja a kezed, regenerálódik és megerősödik a bőr, mint minden egyéb sérülés után.
2021. jan. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Neogranormonnal kend be utána, amúgy ha a ceruzára teszel sebtapaszt, akk az is segíthet
2021. máj. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!