Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Minden sebem kivakarom....

Minden sebem kivakarom. Hogyan tudnék róla leszokni?

Figyelt kérdés
Teljesen mindegy hogy hol van és mekkora egyből kivakarom amint gyógyulni kezd. Most a sarkamat elég durván feltörte a cipő és folyamatosan vakarom. Hogyan tudnék róla leszokni?
2020. dec. 31. 01:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Takard el.

Vegyél zoknit, amikor csak lehet.

2020. dec. 31. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
85%

Kösd le.

Kérj meg másokat szóljanak rád.

Rakj rá vmit, mitől érzed, ha oda nyulsz.

Megoldás az is, ha felkeresel pszichológust. Nem vagy képes a saját akaratod ellenére abba hagyni a kényszer cselekvéseid.

2020. dec. 31. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
68%
Nekem is hasonló problémám volt mindig is. Egyfajta kényszer, de volt már olyan is, ha felsértettem a bőröm egyes helyeken, pl a a sarkamat feltörte a cipő, mivel atópiás dermatitisem van, ott is megjelent, elkezdtem vakarni, végül mindkét sarkamból egy nagyon nehezen elmúló, viszkető, nedvedző ekcémás seb lett. Így visszagondolva, talán már az elején érdemes lenne bekötni.
2021. jan. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!