Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ez lehet szívinfarktus? Fáj a...

Ez lehet szívinfarktus? Fáj a vállam reggel óta és a nyakam és néha szokott szurni a szívemnel és azt olvastam hogy infarktusnal a fájdalom sokszor kisugarzik a vállba, de ugye ez nem azért van??

Figyelt kérdés

2021. jan. 15. 20:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Üdv! Valóban lehetnek ilyen tünetek infarktusnál, de ne gondolj egyből a legrosszabbra! Hány éves vagy, ha szabad kérdeznem?
2021. jan. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
15 órás inkfarktus szerintem nincs, de ha rosszul vagy, menj be a sürgősségire vagy orvosi ügyeletre!
2021. jan. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
15 órás infarktus valóban nincs, de angina van. Úgyhogy irány az orvos!
2021. jan. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Á, nekem ez eszembe se jutott, pedig nekem is volt! Angina pectoris volt a papíromon mikor nem verhettem meg valakit és elfojtottam az ideget! Fájt a szívem és magas volt a vérnyomásom!

Nem adtak ám nekem semmit rá a mentősök, de ekg-t csináltak 3x is, mert az kimutatja ha szívbetegség az oka!

2021. jan. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
16 vagyok, novemberben voltam kivizsgáláson, egk, szivultrahang is volt, azt mondták egészséges a szívem
2021. jan. 15. 22:08
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ez pánikbetegség.
2021. jan. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez nagy valószínűséggel pánik váltja ki, avagy szorongás. Nekem is voltak ilyen problémáim minden fajta orvost megjártam ahol minden aggodalomra okot adó leletem negatív lett. Ha hasonló cipőben jársz esetleg beszélj róla szüleiddel/barátaiddal, ha nagyon vészes a dolog egy dokival. Jó egészséget!
2021. febr. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!