Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Befogta a satu az ujjam. Ez...

Befogta a satu az ujjam. Ez normális?

Figyelt kérdés
Őrületesen fájt, ordítva mostam ki a csapba, omlott belőle a vér. Nagyon csúnya most a mutató ujjam felső része, de ami legjobban bosszant hogy teljesen el van zsibbadva a sebnél az ujjam, ez majd elmúlik? Lefertőtlenítették az orvosok, és raktak rá kötést, de aztmondták hogy el kéne menni megröntgeneztetni másik városba, de végül nem mentem, szerintem tuti nem tört el, nem bírnám mozgatni! Ha nem lesz jobb hétfőn elmegyek orvoshoz.

2021. jan. 17. 00:32
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Nem normális, minek szorongatod a satuba? A satut tekerni kell, nem vetted észre az első körnél, hogy valami ordít és az te vagy?
2021. jan. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez nem olyan satu.. rázuhsnt az ujjamra az egész, mert kilazította apám, nem tudtam jobban elmagyarázni, de nem satu ez.
2021. jan. 17. 23:10
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
??? Ez elég furán hangzik. És azóta rendbejött?
2021. jan. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon csúnya de már sokkal jobb
2021. jan. 21. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!