Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » A valóságban is olyan rettenet...

A valóságban is olyan rettenetes dolgot művel a sugárzás az emberi szervezettel mint a csernobil c sorozatban bemutatták?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy volt már ilyen kérdés, de érdekel,sehol nem találtam megfelelő infót.Egy japán atomerűmű dolgozójától sikerült egy cikket találni [link]

Tényleg ennyire szörnyű kínokon mennek kereszetül azok akik ilyen dózist kapnak?



2021. febr. 3. 16:56
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
68%
Gondolod, hogy csak kitalálták?
2021. febr. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Dózistól függ, de igen.
2021. febr. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
67%
Tisztában vagy vele hogy ez tényleg megtörtént, vagy azt hiszed hogy csak egy film?
2021. febr. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Igen, olyan rettenetes dolgokat tud művelni. Mindent amit láttál, az megtörtént.
2021. febr. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Természetesen ez csak a filmekbem van így. Igazából pl a Xenomorph se bánt senkit... Én legalábbis itt Magyarországon nem tudok Xenomorph tamadasról.
2021. febr. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
89%

Idióták vagytok. De nagyon.


A filmen nem dokumentumok voltak ábrázolva. A valóság picit csúnyább is rúd lenni.

2021. febr. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
7%
Rúd?
2021. febr. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
76%

Ez mondjuk egy nagyon durva esete, talan a legmagasabb sugárzást kapta, ott egy heten belul azt hiszem fixen meghalsz. Vagy par napon belul valahogy igy.

A sugarfertotes sajnos ilyen.. Nem csak kulsoleg de belsoleg szétszed teljesen: belső verzesek es hasonló csodas dolgok.. Orvos nelkul kizart hogy tuleled.

De mondjuk erdekes ez a cikk. Csak bele olvasgattam es azt nem tudom a mellekelt kep igazi e, de hidd el aki igy nez ki azt nem fogjak tovabb kezelni... Bar szerintem az nem igazi.

2021. febr. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Meg azt se ertem hogy a sajat akarata ellenere tovabb kezeltek ha jol vettem ki. 3x elesztettek ujra. Azert ez eleg kemeny... O mar megakart halni megis tovabb eleszgettek.
2021. febr. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim válasza:
89%
Tényleg. Indulj ki abból, hogy a Csernobili eset óta, a mai napig még mindig milyen testi, és szervi károsodásokkal szuletnek babák azon a környéken. Sok helyen olvasni és kutakodni tudsz, hogy mi a hatásmechanizmusa a sugárzásnak, hogy a DNS töl kezdve mit-és hogyan, és mennyire szét tud roncsolni.
2021. febr. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!