Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Égési sérülésben ki tud...

Égési sérülésben ki tud segíteni? kinek volt II fokú égésé? mennyi idő alatt gyógyult meg?

Figyelt kérdés

Édesanyám több mint egy éve megégette a karját II fokú mélyégési sérülést szenvedett

Több bőrátültetésen esett át de nem sikerült.

Tavaly novemberben és decemberben naponta járt kötözésre, idén januárban hetente 2szer jár kötözésre, de nem szebb a sebe nem gyógyul,

Tanácstalanok vagyunk, a kórházban nagyon sok krémet kipróbáltak már de hol csúnyább hol egy kicsit szebb,

Sebészeten kötözik.

Volt bőrgyógyászaton is ahol kapott egy krémet de csak rosszabb lett.

Nagyon el van keseredve és fáj is neki főleg a hónalja gyógyul nehezen és fáj .

Tanácstalanok vagyunk már, kihez tudnánk fordulni?


Köszönöm



2021. febr. 4. 13:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Plasztikai dokit keressetek!
2021. febr. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyszer órákat aludtam valamelyik tengerparton. Fehér bőrű vagyok. Nem tudom, hogy az hanyadik stádium, de az egész hátam hólyagos volt. 1-2 hónap alatt minden rendben volt, de ez nyilván más, mint az esetedben.
2021. febr. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2.-nak.


Ez, hogy jön ide? A gyerekbiciklit hasonlítod egy Harley - Davidson motorhoz.

2021. febr. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mivel az is égési sérülés. A kérdés pedig az volt, hogy kinek volt ilyesmi.
2021. febr. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!