Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Alagùt szindròma?

Alagùt szindròma?

Figyelt kérdés
Alagút szindróma alakult ki a kezemben. A csukló részén. Mostanra nagyon fáj, muteni kellene. Erre a műtére rengeteget kell várnom de naprol napra rosszabb. Kérdésem az lenne,hogyha magánúton csináltatnàm meg az mennyibe kerülne? Volt már valakinek így műtéte?
2021. febr. 11. 18:52
 1/2 anonim ***** válasza:
75%
200e körül mindenestül magánkórházban.
2021. febr. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 10 évvel ezelőtt műszeres vizsgálattal megállapítottak nekem is mindkét kezemnél alagút szindrómát. Azért mentem el akkor orvoshoz, mert már megrontotta a zsibbadás és a fájdalom az éjszakáimat. Az orvos megmondta, hogy lehetne műteni, de nem garantált a siker, előtte próbáljak ki egy csuklószorítót, amit ő írt fel nekem. Azt mondta, hogy ne kérdezzem, hogy ez hogyan hat, mert ő sem egészen érti, de a legtöbb ilyen betegnél használ. Csak éjszakára kellett felrakni, és láss csodát, néhány nap múlva megszűnt a fájdalom és a zsibbadás! Akkor néhány hétig folyamatosan minden éjszaka a csuklószorítóval aludtam, de azóta csak évente néhányszor néhány napig kell használnom, s a fájdalom és zsibbadás azóta sem jelentkezett olyan erősen, mint mikor kb. egy évtizede orvoshoz mentem miatta. Sőt, az év nagy részében teljesen tünetmentes vagyok! :)
2021. febr. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!