Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Fent akadt a torkomon?

Fent akadt a torkomon?

Figyelt kérdés
Ettem egy olyan húst amiben ilyen apróak a csontok. Amíg ettem semmit nem éreztem de utána mintha valami meg akadt volna a torkomon. Hiába iszom, hiába eszek nem múlik az érzés. Már hallottam olyat hogy valakinek nem akadt meg csak megsértette a torkát és ezért hitte azt. Menjek el orvoshoz vagy mit tegyek?
2021. márc. 16. 17:41
 1/3 anonim ***** válasza:
77%

Szabad a legzesed, jol kapsz levegot?

Ha akadalyozott, akkor dokihoz kell menni.

Egyebkent szerintem valoszinubb,hogy ott tenyleg megsertette a hamot es azt erzed es semmi gond, par ora mulva mar el is felejted

2021. márc. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendesen tudok lelegezni nyelni meg mindent csak tenyleg ott erzek valamit de akkor lehet hogy csak felsertette.
2021. márc. 16. 18:13
 3/3 anonim ***** válasza:

Volt mar ilyen erzesem sokszor, es eleinte plane megijedtem. Mindig csak felsertette kicsit a torkom, neha eleg volt egy tabletta odanyomodasa is. Ettol olyan erzes volt, mintha ott lenne valami, de valojaban nem volt ott.

Ismerosomnek orvos szedett egyszer ki egy szalkat, de az olyan pocsek volt, hogy szamara nem volt kerdes, hogy ott van.

Ha vizet iszol, ido multaval rosszabb nem lesz, valoszinuleg semmi.

2021. márc. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!