Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Szilánk akadt a torkomon,...

Szilánk akadt a torkomon, szerintetek lehet komolyabb bajom?

Figyelt kérdés
eltört egy tányér és vszínűleg a levesbe is mehettek kisebb porcelán szilánkdarabok. étkezés óta érzem a szúrós érzést a torkomban. másnap elmentem a fül orr gégészhez aki szerint nincs semmi a torkomban, ép a gége, a garat, vszínűleg a sérülését érzem. mit gondoltok ha tényleg nem lenne ott a kis szilánkdarab akk is érezhetem a szúrását? illetve mennyi idő alatt múlhat el ez a fájdalom? köszönöm előre is a véleményeteket, válaszotokat. :)

2013. szept. 5. 17:10
 1/7 anonim ***** válasza:
A fül-orr-gégész belenézett a torkodba? Mert ha igen, és azt mondja, nincs ott semmi, akkor hidd el neki. Ha megkarcolod a térdedet, az is fáj egy darabig, ez is ugyanolyan sérülés, szerintem várj még.
2013. szept. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen belenézett, és ő mondta hogy nincs ott semmi :) mert étkezésben, levegővételben nem zavar, csak ha bal oldalra illetve lefelé fordítom a fejem akk mintha beleszúrna a kis porcelándarab. azonban a neten olvastam írta vki hogy az orvos nem látott semmit de a beteg erősen ragaszkodott ahhoz hogy érzi..megröntgenezték és tényleg ott volt a halszálka :) tudom h a neten írnak össze vissza mindent, nem szabad komolyan venni, de ez azonban elbizonytalanított...:) köszi a válaszod! :)
2013. szept. 5. 17:41
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát igen... azért mondom, hogy várj 2-3 napot, és ha nem javul a dolog, akkor menj vissza.
2013. szept. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Na már azóta eltelt kis idő, és nem éreztem már semmit, azonban most mintha kicsit megfáztam volna, kapart a torkom, ezért ittam meleg teát, és most tökre mintha kicsit megint érezném azt a szúrós idegentest érzést.....lehet ez a kettő nem függ össze. de nem értem mi lehet ...vélemény?
2013. szept. 28. 21:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha a kezeden van egy karcolás, a hideg víztől semmi gond, de a melegtől csíp , fáj. Mivel a tea meleg, lehet ez okozza.:)
2013. szept. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát lehetseges van ott valami:/ ismerosommel.is ezvolt.csak halszalka akadt a torkan azt mondtak nincs ott semi kozben meg erezte es a vegen neki lett igaza mert ottvolt a pici szalka :/ de nemakarlak megijeszteni!
2013. szept. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
még néha előfordul h érzem mintha ottlenne, de van amikor abszolut semmit! ha lesz időm elmegyek megint a dokihoz, de szerintetek lehet vmi bajom? :S
2013. okt. 26. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!