Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ez teniszkönyök, vagy micsoda?

Ez teniszkönyök, vagy micsoda?

Figyelt kérdés
Valamelyik nap azt vettem észre hogy kicsit fáj a könyököm. Ez kb 3 napja tart. Alapvetően nem fáj csak ha mozgatom a karom akkor van hogy érzek egy gyenge fájdalmat. Valószínüleg sokat ültem a gép előtt, ez lehet a kiváltó oka. Tesi házit kell majd csinálni és nem tudom mennyire lesz egyszerű ezzel. Vagy lehet valami más és pár napon belül elmúl vagy komolyan itt kell szenvednem ezzel még vagy egy fél évig?

2021. márc. 18. 10:28
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt hozzátenném hogy nem fáj annyira, nem szenvedek csak idegesít kicsit
2021. márc. 18. 10:29
 2/6 anonim ***** válasza:
Teniszkönyök vagy golfkönyök, attól függ hogy kívül vagy belül fáj. Pihentetés és/vagy valami gyulladáscsökkentő krém.
2021. márc. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vagy meg lehet próbálni a kineziológiai szalagot is. Az tehermentesíti. #2
2021. márc. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És mivan ha terhelem? A tesi házit meg kell csinálni...
2021. márc. 18. 14:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért jó a szalag, mert az leveszi róla a terhelést.
2021. márc. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Dávid ***** válasza:

A teniszkönyök gyógyítható, d enem pihentetéssel, hanem a problémás tevékenység mellőzésével.


egyszerű masszírozás segített nekem, 100%-ban meggyógyultam:

https://www.youtube.com/watch?v=T1k2Sy1k8xc


De ha az egerezéstől fáj (pl jobb könyök) akkor tedd az egeret a jobb combodra vagy támadszmeg a karodat karfás székkel vagy 3 napig ne használd a gépet max másik kézzel.

2021. ápr. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!