Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Saját vérplazmás injekciót -...

Saját vérplazmás injekciót - PRP - kapott már valaki izületi kopásra?

Figyelt kérdés

Van akinek segített?

A doki szerint kopik a térdem, lépcsőzéskor bele-bele nyillal a bal térdembe a fájdalom. Az utóbbi években elkezdtem futni, lehet, hogy az hozta elő.

Hialuron savas injekción és porcépítő tablettákon már túl vagyok.

40/F



2021. márc. 21. 06:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmit nem ért nekem
2021. márc. 21. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kár rá pénzt kiadni. Hiteles vélemények szerint nem ér semmit.
2021. márc. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

koszonom a valaszokat.

vegul egy futo sporttarsa unszolasara kiprobaltam a Dona porcepito tablettat. Nem hittem benne, mert mar sokadig ilyet szedtem, de 2-3 honap utan meglepo modon eredmenyt hozott.

azota nem faj a terdem futaskor, lepcsozeskor, letrazaskor.

nem reklam, nem kapok erte jutalekot:) egyszeruen csak orulok, h vegre nem faj a terdem.

2021. nov. 15. 15:46
 4/4 anonim ***** válasza:

Csipoizuleti kopasom van jobb oldalt. 40 eves vagyok.

Szerintem a futast keruld el. Uszas, ellipszis trener, bicikli amik izuletkimelok.


5 hxaluront injekciot es 3 ilyen verleszedos centrifugas visszaszuros kezelest kaptam. Szerintem semmit nem hasznalt.

Aztan Scitec Arthroxon vitaminjat szedtem napi 6 tabletta. Utana ereztem javulast. De nem tudhatom mi segitett pontosan.

2022. ápr. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!