Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Testépítés újra (?)

Xierah kérdése:

Testépítés újra (?)

Figyelt kérdés

2 és fél hete szkanderozás közben eltört a felkarcsontom könyök felett kicsivel. Az ujjaimat tudom mozgatni, már csak esténként fáj. Az egyik kérdésem az volna, hogy szerintetek mennyi idő mire rendbe jön úgy, hogy kifogástalanul tudjak vele edzeni is? A másik pedig az, hogy szerintetek megéri úgy edzeni, hogy csak olyan gyakorlatokat végzek, amihez nem szükséges a törött karom (bal). Jobb kéz, láb, has stb. Megőrülök itthon edzés nélkül.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2021. márc. 27. 12:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Bocsi hogy nem a kérdésre válaszolok.

Versenyszerűen toltad a szkandert? Vagy csak úgy random?

2021. márc. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Karedzéseket hanyagold, a többi mehet. De egy kart ne edz már, kérlek.
2021. márc. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Innen nem tudjuk megmondani, hogy mikor jön rendbe a karod, de ha sérülten terheled, azzal csak hátráltatod a gyógyulását. (Egyébként megértelek, én is edzés "mániás" vagyok.)

Nem kell leállnod az edzésekkel, minden mehet, amivel nem terheled.

2021. márc. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Te már testképzavaros vagy. Meg is lett az eredménye.
2021. márc. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!