Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Fáj a nagylábújjam körme...

Fáj a nagylábújjam körme mellett a bőr kicsit fel van dagadva és megnyomom ott a körmöm alatta ilyen zöldes cucc jön ki mitcsinaljak hogy jó legyen?

Figyelt kérdés
Tetránal kenem az jó?

2021. ápr. 9. 14:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Jó a Tetranm de előtte áztasd be kamillás vízbe, majd jódozd be előszőr, majd naponta Tetran krém és tapaszd le sebtapasszal, nekem így elmúlt a gyulladás pár nap alatt.
2021. ápr. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha valami fenntartja a gyulladást akkor nem fog elmúlni. pl. benőtt köröm.
2021. ápr. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Le van vágva minden hol a körmöm
2021. ápr. 9. 14:15
 4/11 anonim ***** válasza:

Igen, azt adnák a patikában, csak én nem mertem, mert veszélyes, óvatosan használd.

Én írtam privátban, csak ezt elfelejtettem.

2021. ápr. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Menj el orvoshoz ! Ha zöld színű folyadék távozik belőled, valószínű, hogy el kezdtél rothadni.
2021. ápr. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Már írtuk egyszer, hogy minél előbb doki.
2021. ápr. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Milyen rothadni?
2021. ápr. 9. 16:20
 8/11 A kérdező kommentje:
Ha nem megyek vele orvoshoz akkor mi lessz értelmes válaszokat kérek
2021. ápr. 9. 16:22
 9/11 anonim ***** válasza:
Előbb-utóbb kénytelen leszel orvoshoz menni vele, nem szakszerű kezelésnek csonkolás is lehet a vége.
2021. ápr. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 petra.kathleen ***** válasza:
Nekem volt ilyen, benőtt lábköröm tud ilyet csinálni. Nagyon fájt, gennyes volt, de féltem orvoshoz menni. A végén már úgy fájt, hogy nem tudtam cipőt se húzni (novemberben az nem túl jó buli), akkor elmentem dokihoz. Sebész megműtötte, de ez sima ambuláns műtét, helyi erzestelenitessel, utána mehettem is egyből haza, vagyis inkább vihettek, mert menni nem igazán tudtam fél lábon. Nem egy kellemes dolog, de maga a műtét nem fáj.
2021. ápr. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!