Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Van motoros, aki végtagsérülés...

Bennuit kérdése:

Van motoros, aki végtagsérülést szenvedett és maradandó? Sorstársakat keresek.

Figyelt kérdés

2021. máj. 9. 08:20
 1/7 anonim ***** válasza:
52%

Az öcsém. Elég maradandó, leszakadt a lába csípőből. Belehalt a helyszínen. (Nem most, már 20 éve...).

Jobbulást kívánok, és örülök, hogy te élsz.

2021. máj. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%

Jézusom, részvétem!😔

Kérdező, sajnálom, kitartást és jobbulást!

2021. máj. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Unokatesóm, deréktól lefelé megbénult.


Ha létezne sors, akkor ő halt volna meg a helyszínen, nem a vétlen, akit megölt a felelőtlen száguldozásával.

2021. máj. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Nem hiszem el, már részvétet sem lehet nyilvánítani, nem lehet kitartást kívánni? Ez akkora nagy bűn vagy mi a fsz, hogy nulla vagyok miatta??
2021. máj. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
Én ismerek egy srácot akinek az egyik motoros balesetében térdből leszakadt a lába, aztán pár évvel később egy másik baleset következtében az ép lába combtőig lett amputálva. Azóta csak autóval jár, most kerekesszékes versenyző szeretne lenni.
2021. máj. 12. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A motorosok mikor kérnek bocsánatot a miattuk esetleg átmeneti halláskárosodást szenvedett sorstársaimtól és tőlem?


Szarul esik, amikor a motoros nincs tekintettel rám és fél órára megsüketülök a bal fülemre az üveghangtól, pl. egy ízben Balatonföldvártól Székesfehérvárig. És máskor is számtalanszor csinálnak ilyet.


Tegnap nagyon pozitívat éltem meg! Végre egy olyan nagymotoros előzött meg, aki hiába hogy repesztett vagy 13-cal a 32-esen, mégis szépen duruzsolva ment. Én figyelemmel közlekedek ám, nézem a tükröket is.


Merthogy a motorosok általában ezzel érvelnek, hogy "a hülye autósok úgysem figyelnek, ezért KELL hangosnak lennünk!"


Bal-bla...

2021. jún. 2. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
130-cal repesztett, elírtam, remélem nem kötnek bele.
2021. jún. 2. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!