Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ezzel a horzsolással már...

Ezzel a horzsolással már orvoshoz kell fordulni?

Figyelt kérdés

Lehorzsoltam a lábam kb. 1 hete, fertőtlenítve lett, de nehezen kezdett el gyógyulni. Képződött rajta egy fura réteg, nem tipikus var, hanem ilyen sárgás-barnás kemény, de sima felszínű valami. És ez fürdésnél felázott, és lejött majdnem az egész, és elég csúnya most :/ Megint lekentem Betadine-nal, csípi is rendesen.

Szóval nem nagyon akar gyógyulni, talán csúnyább is, mint az elején. Rossz helyen is van, húzódik a seb már csak az egyszerű sétánál, hát még sportolásnál.

[link]



2021. máj. 16. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Huuu, eleg durva... Biztonsag kedveert inkabb menj dokihoz aztan lesz ami lesz, ne szedj osse egy fasza kis fertozest, illetve alapbol nem kellemes erzes ugye
2021. máj. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ezzel milyen orvoshoz? Sebészet? Az nálunk tragikus, nem adnak normális ellátást (bokatörésre húzódást mond, csontkinövésre kenőcsöt ad, nagyon lekezelőek nővel szemben stb.). Az összes orvost megjártam már itt, és mindegyik ilyen volt.
2021. máj. 16. 21:20
 3/4 anonim ***** válasza:
64%

Ugyan már. Hintőporozd be és fedd le.

Tinikoromban egy ilyet sikerült csinálnom a térdemre. Még mést is megvan a nyoma.

2021. máj. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jaj dejó... Mármint hogy megvan a nyoma. Tudsz küldeni róla képet privátban?
2021. máj. 16. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!