Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Elestem betonon, eléggé...

Elestem betonon, eléggé lehorzsolódott a bőröm miatta. Forduljak orvoshoz, vagy ne?

Figyelt kérdés

Azt javasolták, hogy kenjem be körömvirág krémmel, mert az jóttesz neki.Bekentem, de nagyon csípett, igy lemostam, aztán bekentem Bephantem krémmel.

Ezután valami fehér cucc lett a lábamon, ott,ahol bekentem vele, és fura sárga cucc folyt ki belőle.Szerintetek elmenjek vele orvoshoz, vagy még pihentessem a lábamat 1-2 napig? ui.: A lábam nemdagadt fel, ha mozgatom akkor kicsit fáj.



2014. jún. 14. 23:04
 1/4 anonim ***** válasza:
hát ha nem csúsztál 20 métert hogy az izmokig lehorzsolódott a bőr, akkor ne menj orvoshoz. ilyen apróságok miatt ne zaklasd
2014. jún. 15. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
És mivel fertőtlenítetted mielőtt össze-vissza kenegeted?
2014. jún. 15. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jól kimostad és fertőtlenítetted Betadinnal? Ha nagy területen van a horzsolás és gennyedzik, akkor nem ártana orvosnak megmutatni.
2014. jún. 15. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Legyen akármilyen kicsi seb nem szabad elbagatellizál.Megfelelően kezelni kell.
2014. jún. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!