Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Teljes bokaszalaszakadással...

Teljes bokaszalaszakadással meddig kell otthon feküdni?

Figyelt kérdés
Rögzitőt kaptam 8 hétre.Mikor fogok tudni rendesen sétálni.Akinek van tapasztalata nagyon megköszönném ha segítene. :)

2021. máj. 19. 21:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Ugyan nekem csak részleges volt, de remélem segít. Nekem 6 hétig kellett hordanom, pár nap elteltével már vezetni is tudtam benne. Nappal utána is hordtam a munkám miatt (napi átlag 5-6 km séta), végül kb 4 hónap elteltével tettem le végleg egyik napról a másikra
2021. máj. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :) Nagyon sokat segítettél! :) Neked volt olyan cipőd ami rögzitőbe ráment a lábadra?Én ezen gondolkozom,hogy miben fogok suliba menni,mert egy cipő sem jön rá a lábamra.
2021. máj. 19. 22:20
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, egy régebbi cipőt használtam erre a célra, amit nem félettem, hogy kitágítja a rögzítő. Ha neked nincs ilyened, akkor vegyél valami olcsóbb, de szélesebb kialakításút, mert 8 hét éjjel-nappal rögzítőben hosszú idő
2021. máj. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Teljes szakadással gondolom műtöttek.

Utána mondták mi a teendő.

Nekem részleges volt, akkor kaptam bokamerevítőt, nagyon lassan fog gyógyulni, bicegni már har tudsz vele,de sosem lesz már a régi, fél-1 év múlva már rendesen használható.

2021. máj. 20. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is egy régi cipőt áldoztam fel
2021. máj. 20. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondta a doktorúr,hogy 4 hét rögzitő után meglátjuk kell-e műteni.A másik azt mondta nem kell.Amikor bent voltam mondták hogy az új módszer szerint már nem is gipszelik mert nem tesz jót.
2021. máj. 20. 08:42
 7/8 A kérdező kommentje:
A 3. Bokaszalag szakadásom már a bal lábamba viszont.Elötte is nagyon rossz volt a lábam most meg ezután biztos az lesz egy 3. Doki már műtőbe tolna.
2021. máj. 20. 08:44
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem 4 het gipsz+2 het rogzito, reszleges szakadasom volt
2021. máj. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!