Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Rácsuktam az ujjamra az...

Rácsuktam az ujjamra az ajtót. Le fog esni a körmöm?:S

Figyelt kérdés
Igazából nem csuktam rá, csak rá ráhajtottam, de egy elég nagy és nehéz ajtóról beszélünk. A középső ujjam az áldozat, a körmöm közepe egy kicsit befeketedett. Mozgatni tudom, bár picit fáj. Kétlem, hogy ennyitől eltört volna az ujjpercem. Kissé lüktet, de az sem vészes. Ennyitől tényleg leesik a köröm? Ha nem akkor elmúlik a fekete folt? Rohadtul fájt amikor nekiment az ajtó, most csak kissé csíp. A kis fekete folt viszont zavar a körmömön, az elmúlik majd?:s

2021. máj. 20. 19:46
 1/4 XR115 ***** válasza:
Szerintem nem esik le a körmöd, és pár nap (kb.) és eltűnik a folt, de talán az lenne a legjobb ha megnézetnéd, mert akkor biztos hogy pontosan megtudod.
2021. máj. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Vasárnap megyek oltásra, majd megkérem a doktornőt hogy nézze már meg :D remélem azért ennyitől nem pottyan le, meg a folt is tovább áll pár nap múlva :D
2021. máj. 20. 20:09
 3/4 anonim ***** válasza:

kenegessed fájdalom/gyuladdás csllapítóval (vagy nem tudom milyen krémmel nézz utána nem vagyok orvos) és sokkal gyorsabban meggyógyul

körmöd meg nem hiszem hogy leesik

2021. máj. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

előző vagyok

én egyszer műhelykalapáccsal vágtam rá az ujjamra

tiszta lila volt az egész, de körmöm megmaradt

2021. máj. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!