Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Sérülések, balesetek

A kérdés

Rácsuktam a kocsi ajtót az ujjamra. Mennyi idő míg meggyógyul?

Lassan már két hete történt az eset.

Nem konkrétan a körmömre csuktam rá, hanem az ujjamra, viszont feljött a bőr, a körmöm alatt pedig vérömlény keletkezett, de szerencsére kis területen. Viszont az ujjam még mindig be van dagadva, és bár tudom hajlítani, ha sokat hajlítom egy idő után fáj és már nem tudom. Ismerősöm szerint ez normális, mert eléggé rácsuktam, de kicsit aggódom.

Körülbelül mennyi idő amíg már nem lesz bedagadva és fogom tudni hajlítani?

Előre is köszönöm a válaszokat

Keress kérdéseket hasonló témákban: baleset, kocsi, autó, ujj, köröm

ápr. 3. 20:54  Privát üzenet  

A válaszok
Nem ártana sebészeten megnézetni.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont ápr. 4. 07:38 Privát üzenet
Ypszilon1980 nevű felhasználó válasza:

Az "eléggé rácsuktam" az nem orvosi diagnózis, menj orvoshoz vele szerintem. Kb. 2-3 hónap míg teljesen rendbejön.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont ápr. 5. 16:28 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Elvágta a nagyújjamat! Mennyi idő amíg meggyógyul?
Egy térdficam, ha nincs elszakadva az ínszalag, mennyi idő körülbelül, mire meggyógyul?
Jonapot. Kezembe beépitettek, csont darabkát, amit a medence csotbol vettek ki, rá 1 hétre megrepedt medencém, nem tört végig, de 5-6 hét gyogyulás. Kérdésem, gyakori, vagy csak...
Mi lehet a baj? Tegnap autó-balesetet szenvedtünk a párommal. A kocsi totál káros lett, nekünk egy karcolásunk sem. Megfogott a biztonsági öv.
Normális, hogy az egész karom zsibbad?
Meggyógyul magától?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Sérülések, balesetek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!