Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Hólyagosra égett a talpam...mi...

Hólyagosra égett a talpam...mit tegyek vele?

Figyelt kérdés

Ma egy tompánkába voltam ami feltörte a sarkam, tanyán lakok így mezítláb jöttem be a buszról a házunkig.(0,7km)

Már nagyon fájt a sarkam, sírni tudtam volna, vérzett, és vízhólyagot tört oda. Ezért vettem le a cipőm. Csak meleg volt a talaj egy kicsit. Nem gondoltam volna, hogy ennyire, mert viselhető meleg volt, kellemes. De mire haza értem a hideg nedves fűbe éreztem, hogy nagyon ég a lábam és lükek. Vízbe dugtam hűteni. Aztán be is pirosodott vagy olyan fura színe lett. Érződik is rajta a pukli. Mit csináljak vele? Mindkettő sarkam megégett, nem tudok ráállni, de holnap mennem kell még suliba.

16l


2021. jún. 3. 22:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Kend be Fenistillel vagy Panthenollal. Hideg vizes borogatás is segíthet.
2021. jún. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Mi az a tompanka?


Kerestem kepet rola google-n de nem talaltam.

2021. jún. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
23%
Mar meg van.
2021. jún. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nagy hólyagok is voltak, oda én tennék ragtapaszt, nem hiányzik, hogy bejusson valami nem oda való
2021. jún. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Semmit nem tudsz tenni vele,max azt hogy nem állsz telibe rá mert csak kidurran a hólyag az meg míg nem képződik új bőr piszokfájdalmas, menj ki dokidhoz valamiképp,és írasd ki magad.
2021. jún. 4. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem hiányozhatok, mert a héten így is 2 napot hiányoztam és rengeteg dolgozatból is kiestem. (orvosi vizsgálataim voltak)

Egyébként véletlenül sikerült a tompánka, a telefonom ezt rakta össze én meg este kómás fejjel nem figyeltem. Szóval az topánka,balerínás cipő, az amit a nők hordanak lapos talpú cipő, aminek nincs fej része. Vagy nem is tudom...


Nem én vagyok a legélebb kés a fiókban...

2021. jún. 4. 05:28
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is kiíratnám magam a helyedben. Nem hiányzik hogy csillagokat láss egész nap a fájdalomtól akárhányszor lépsz egyet. Lassan fog gyógyulni és piszok fájdalmas lesz. 2 hete égettem meg forró vízzel a kezem és még nem jött helyre :(
2021. jún. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!