Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » 8 napja rosszul léptem,...

8 napja rosszul léptem, rögtön elkezdett fájni kicsit a bokám. Pár perc után elmúlt, majd 4 óra múlva megint elkezdett fájni. Nem dagadt fel, nem színeződött el, de azóta is érzek enyhe fájdalmat a bokámnál. Ez normális? Mikor fog elmúlni?

Figyelt kérdés

Amennyire lehet, kíméltem.

Nem gondoltam olyan vészesnek, hogy orvoshoz menjek vele.



máj. 21. 07:28
 1/9 A kérdező kommentje:
Kenegettem is, de még mindig fáj :( ugyan nem nagy a fájdalom, tudok menni rendesen, de azt hittem, egy hétnél tovább nem fog tartani.
máj. 21. 07:29
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
Ha még mindig fáj akkor ideje orvoshiz menni
máj. 21. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Meghúztad. Ha nem dagad fel, akkor nem kell eljátszani a hattyú halálát. Emiatt meg bemenni a kórházba felesleges. Ha komoly bajod lenne, üvöltenél.
máj. 21. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Mit tudok még tenni, hogy minél hamarabb helyrejöjjön? Egy napig fájt a leginkább, de akkor sem volt nagy a fájdalom. A lábfejemen nem látszott semmi, most sem látszik.

Lehet, hogy megnyúltak a bokaszalagok?

máj. 21. 07:51
 5/9 A kérdező kommentje:
Amúgy most már a térdem jobban fáj, mint a bokám. Remélem, nemsokára egyik sem fog fájni.
máj. 21. 17:11
 6/9 anonim ***** válasza:
Szóval félreléptél, szép.
máj. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

amúgy ilyen:

[link]


[link]


[link]


nem túl jó a képminőség, elnézést

Ugye nem néz ki túl komoly sérülésnek?

máj. 21. 23:26
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem.
máj. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Voltam azért a sebészeten megnézetni, hátha írnak fel valamit. Kaptam Dolobene gélt, rögzítőt nem írtak fel. Az normális, hogy majdnem két hét után is fájdogál a bokám, illetve a térdem is? Összesen három hétre vagyok eltiltva a futástól, aerobictól, de azt nem kérdeztem meg, hogy a fájdalom várhatóan meddig tart :( illetve most már úgy érzem, hogy a térdem néha jobban fáj, mint a bokám. Gyalogolnom muszáj valamennyit, és kibírom a fájdalmat is, csak rosszabb ne legyen a helyzet.

A szalagrendszerem stabil, elvileg nem nyúltak meg a szalagok, hanem húzódást említettek. Ez talán enyhébb, mint egy rándulás, de így is eléggé rossz.

máj. 26. 14:35

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!