Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Darázscsípés után ez mennyi...

Darázscsípés után ez mennyi ideig normális?

Figyelt kérdés
Tegnap délután talált meg a dög, ma reggelre már viszketést éreztem a csípés helyén, ami időnként jelentkezik. Most fürdéskor vettem észre, hogy a csípés körül nagy piros folt figyel. Meddig normális ez, mikor kell vele orvoshoz fordulni? Allergiás (tudtommal) nem vagyok, semmit nem tettem/szedek rá.
2021. jún. 5. 18:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Normális, nem vagy rá allergiás. Ha az lennél duplájára dagadt volna az adott terület, nem pedig egy pici dudor.

Kenni lehetne valamivel, hirtelen nem tudom mi jó rá, esetleg emiatt elmehetsz orvoshoz. De minden tüneted normális, nincs semmi bajod

2021. jún. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Akkor ez egy két napon belül elmúlik majd?
2021. jún. 5. 18:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Engem egyszer fülön csípett. Csípés után kissé égett és bepirosodott. Utána nem volt semmi, csak az általad említett tünet. Néha ilyen zavaró viszketés, de semmi egyéb. Nekem 2 hét múlva múlt el az egész.
2021. jún. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ment a zöld pipa mindkét válaszra.
2021. jún. 5. 19:04
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ecetet ra, jeget es fenistilt, plusz egyel kalciumot, azkicsit segit h lemenjen a duzzanat es a viszketed
2021. jún. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!