Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Lehet bajom attól, hogy...

Lehet bajom attól, hogy bevertem az ablak sarkába a fejem?

Figyelt kérdés

Még reggel teljesen nyitva volt a fürdőszobánkban az ablak, és lehajoltam egy papírért, de amikor felkeltem nem láttam az ablakot, és jócskán lefejeltem a sarkát. Az ütés helyén, bal oldalt, kb. a hajforgóm mellett a fejem (nem tudom, hogy azon belül mi, de érintésre kemény) enyhén, de érezhetően behorpadt. Púp azóta sincs. Akkor hirtelen megszédültem, le kellett ülnöm, de pár perc után, már nem volt, semmi bajom, és azóta is csak a helye fáj enyhén, érintésre nem lesz rosszabb. A horpadás továbbra is érezhető, ugyanolyan, mint reggel volt.

16 éves vagyok, a szüleimnek mutattam, igazolták, hogy ott érezhető a mélyedés, de csak kiröhögtek, hogy lefejeltem az ablakot.


Szerintetek ezek után még lehet bármi bajom az ütéstől?


2021. jún. 10. 19:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Pár nap és már el is felejted.
2021. jún. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz gond, én is sokszor bevertem mar a fejem
2021. jún. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!