Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Szerintetek mit csináljak? Ma...

Szerintetek mit csináljak? Ma délelőtt megütöttem a fejem, felálltam az ablak alatt és a sarkába fejeltem, vérzett is, voltam orvosnál.

Figyelt kérdés
Talán megúsztam egy nyomókötéssel (2 napig), meg egy tetanusz injekcióval. Azt mondta az orvos h.elvileg nem lehet baj belőle,olyan helyen ütöttem. Azért még fájdogál és ami kicsit aggaszt h.azota is kavarog a gyomrom és nagyon fáradtnak érzem magam. Szerintetek lehet ebből baj?

2018. júl. 26. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
Menjél el a sürgősségire, csináltass egy koponya Ct-t. Lehet nagy a baj.
2018. júl. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Már megint te?
2018. júl. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Volt orvosnál, ne riogasd ezzel a CT dologgal. A tünetek egy közepes agyrázkódás jellemzői, ami múlandó. Max ha nem javul 2-3 napig,makkor menj vissza.
2018. júl. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kedves 2/3-as! Mi az, hogy már megint én??
2018. júl. 26. 17:59
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor beütöttem már a fejem ablak, asztal sarkába, nagy pukli volt, azután pár nap alatt elmúlt a fájdalom. Voltál orvosnál, ne aggódj. Persze ha nem javulsz, akkor menj el újra.
2018. júl. 27. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!