Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Bent maradt a fülemben a...

Bent maradt a fülemben a fültisztitó pálcika vatta része , nem tudom kiszedni, mit csinaljak??

Figyelt kérdés

Nagyon melyre csipesszel benyultam, es hiaba probaltam barhogy nem jott ki semmi.

Nincs semmi olyan erzesem mintha benne lenne valami, lehet leesett valahova, nem is beletort, en tenyleg nem tudom, de nagyon felek hogy par nap mulva begyulladhat.. mit csinaljak???


2021. jún. 22. 13:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Menj el a fülészetre.
2021. jún. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Menj fülészetre, ne otthon próbálkozz.
2021. jún. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Fülészet nem jutott eszedbe?
2021. jún. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem nem kene ereznem valamit? Vagy kevesbe hallanom? Mert nem erzek semmit??
2021. jún. 22. 13:54
 5/13 A kérdező kommentje:

[link]


Ezzel teljesen melyre egeszen dobhartyaig bevezettem es korbe korbe forgattam, hogy mindenhova elerjen, tobbszor is, es amikor kihuztem semmi vattaszösz nem volt rajta, nem lehet hogy tenyleg nincs bent?

2021. jún. 22. 14:00
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha tudod, hogy a füledben van még a vatta, akkor menj el fülészetre, ott kiveszik
2021. jún. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
44%
Anyám borogass, mi a francnak nyúlkálsz be ilyenekkel a füledbe, plána a dobhártyáig? A fültisztító se arra való, hogy bedugd. Mi itt csak találgatni tudunk, hogy mit kéne érezned vagy mit nem. Hívd fel a fülészetet, most, mert ha ezzel a cuccal még beljebb tömködted, az aztán csodás lehet majd...
2021. jún. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
De nem tomkodtem beljebb semmit?!? Hat nem vagyok hulye, eleve nem ereztem ott semmit
2021. jún. 22. 14:22
 9/13 A kérdező kommentje:
Meg most mit mondjak az orvosnak, lehet benne maradt a vatta, de amigy nem faj, semmit sem erzek, nincs panaszom
2021. jún. 22. 14:26
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Basszus, ha nem tudod, hogy nem jött ki a vatta, akkor szerinted mi történt vele, szétmarta a fülzsír? Menj be a fülészetre, mondd el a dokinak mi történt és kész. Nem államvizsgázni mész, nem kell túlgondolni
2021. jún. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!