Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Vadhús? Sziasztok! 2 napja...

Vadhús? Sziasztok! 2 napja este a jobb nagylábujjam jobb belsején a bőrkeményedést vágtam ki, viszont felszakadt a nagy része elég mélyen, és úgy voltam vele hogy kivágom azt is. (benőtt köröm kizárt, semmi bajom nem volt ezelőtt az akció előtt.)

Figyelt kérdés

Na ezt nem kellett volna. igen ám, de eközben sikeresen megszúrtam a lábujjam belsejét, és másnap reggelre úgy bedagadt hogy az csak na, és eléggé fájt. Aznap este fertőtlenítettem, és kentem rá körömvirág krémet (nem tudom, ez segít?) ma reggelre szebb lett, de utána mégjobban bedurrant. Picit gennyedzik is, de csak akkor ha sokáig nem törölgetem. Itt egy kép:


[link]


(kötőjelet töröljétek ki a képfeltöltés után)


Ez mindenféleképp orvosi eset, vagy hogyan tudnám kezelni? Előre is köszi



2021. júl. 3. 03:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben elmennék orvoshoz, elég szarul néz ki.
2021. júl. 3. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia! Tudom, már egy hónapos a kérdés, de ha valaki még idetalál remélem segít neki a válaszom.

Nekem sokszor volt benőtt körmöm amit kétszer sebész ki is műtött. Hát nem jött be, azóta magamnak csinálok mindent. A vadhúst az oxigénes víz (hydrogen peroxide) (H2O2) 3-7 nap alatt teljesen visszahúzza, minimális csípést érzel csak minden borogatásnál. Napi 2, reggel-este, borogatás megodlja a problémát.

Remélem van akinek segítettem!

2021. júl. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!