Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bőrkeményedések vannak a...

Bőrkeményedések vannak a lábamon és nagyon utálom őket. Hogyan lehetne eltüntetni ezeket? Ha áztatom, utána reszelem és bekenem krémmel jobb lesz? Vagy muszáj pedikűröshöz menni? :S

Figyelt kérdés
2009. jún. 9. 11:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze, jobb lesz, de ha tul vastag inkàbb bizd pedikürösre! Shollnak van valami jo kréme börkeményedésre, azt is kiprobàlhatod!
2009. jún. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%

Az áztatás, majd reszelés szerintem helyén való, én így szoktam megoldani ezt.

Régebben volt egy kis éles késem, akkor a nagyon rossz részekről picit levágtam, de ez macerás volt, és kb. harmadjára jöttem bele, hogy ne vágjak a húsba. Szóval akkor én még úgymond körbe faragtam, és ezután áztattam, majd lereszeltem. Ez hamarabb kész volt, és tartósabb. Csak tényleg picit időigényes, és veszélyes is lehet!


Lehet, hogy a pedikűrös jobban megtudná, de lévén pasi vagyok, ezért bennem van a büszkeség, ami lehet hülyeség, de akkor ez van, és kész! (=

2009. jún. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippeket, kipróbálom majd őket. :) Egyébként annyira nem vastag, csak bennem vana kényszerképzet, hogy mi van, ha belereszelek oda, ahova nem kéne?:S


Én nő vagyok, de így sem bíznám pedikűrösre. A lábam nekem valahogy egy olyan testrészem, amit nem szeretem ha más is macerál. :)

2009. jún. 9. 11:36
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A Neutrogena lábkrém 10% Ureával felpuhitja a bőrkeményedéseket, bár gyakran kell használni. Eleinte naponta, később csak kétszer egy héten, lábmosás és szárazra törlés után. Az ára 1300-1600 Ft között van.

Könnyebben leszedhető a keméy elhalt bőr, és utánna nem szarusodik el olyan gyorsan és nagy területen, illetve vékonyabb rétegű lesz. Mint a bébik talpa!!

2009. jún. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az elsö vagyok! Belereszelni nem tudsz, mert az fàj, ahol börkeményedés van az nem fàj! Meg inkàbb csinàld 2x/àztatàs,reszelés,szàrara törlés/akkor làtod hol kell még reszelni! Ügyes légy! :)
2009. jún. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!