Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ez vajon törés vagy zúzódás? ...

Ez vajon törés vagy zúzódás? (Lábközépcsont)

Figyelt kérdés

Igen, tudom, senkinek sincs röntgenszeme, és holnap megyek vele orvoshoz, de tapasztalatok alapján mit gondoltok?


Tegnap hatalmasat estem, jobb bokám és lábfejem is beütöttem. Tegnap még elmentem így egy kisebb kirándulásra (séta városban), a lábfejem nem igazán fájt. Ma estére, egy ugyancsak aktív nap után kezdtem el úgy tényleg érezni. Félek, lábközébcsont-törés. Külsérelmi nyom nincs, nagyon pici dudor-duzzanat, pihentetve nem fáj, csak ha ráállok vagy rossz pozícióban. De teljesen bírható. Nem lila. Vajon megúszom egy zúzódással, vagy lúzer vagyok és eltörtem? :'( Akinek volt ilyen, mi a tapasztalat?



2021. júl. 5. 20:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hangzik törésnek.
2021. júl. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Rá sem tudnál lépni.

Nemhogy terhelni.

2021. júl. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ez csodálatos! Köszönöm! :)
2021. júl. 5. 21:06
 4/6 anonim ***** válasza:
62%

Ha zúzódás lenne, feldagadt volna és kb rögtön fájna.

Ez nagyon is lehet törés vagy repedés. Majd a röntgen megmondja.

2021. júl. 6. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Voltal orvosnal? Mi az eredmeny?
2021. júl. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem volt törés, de továbbra is fáj nagyobb terhelés-rossz pozíció után. Valószínűleg az ízület sérült, ezért vissza kell mennem.
2021. júl. 22. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!