Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Eltörtem a lábujjam, egész...

Eltörtem a lábujjam, egész júliust végig kell feküdnöm. Mit csináljak hogy ne haljak meg az unalomtól?

Figyelt kérdés
Kinéztem a netflixet, elolvastam minden könyvemet. Már athivtam a barátnőimet, de így hogy csak ülni tudok, hamar ráuntunk mindenre. Mit csináljak??

2021. júl. 8. 16:58
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Ez az, hogy semmibe nem kéne senkinek rohadtul belekötnie, mert semmi köze hozzá
2021. júl. 9. 11:54
 22/25 anonim ***** válasza:
52%

Lábujjtöréssel NEM kell feküdni. ;), csak kímélni, ahogy tudod, de simán lehet vele mászkálni.


Nem orvostanonc vagyok, de diplomás, egészségügyi végzettséggel rendelkező.

2021. júl. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Kérdező, felmész a mek.oszk.hu-ra - ott annyi könyvet találsz, hogy három ÉV alatt se tudod mindet kiolvasni....
2021. júl. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
23 ezt már tényleg nem hiszem el:DD néha már ugy érzem a válaszokat olvasva, hogy csak az ismerőseim szivatnak direkt hogy felidegesítsem magam. hogy lehet valaki ennyire hugyagyú mint te? nem tudsz olvasni? három lábujjam, ÉS a lábfejemben csontok. de mi az istenért magyarázkodok itt? idiótákkal még veszekedni se lehet rendesen. eltörtem a lábfejem? azt hogy kell, mutasd már meg a sajátodon légyszives
2021. júl. 10. 15:13
 25/25 A kérdező kommentje:
nem a mostani 23nak irtam, azt a nobel díjas választ már törölték
2021. júl. 10. 16:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!