Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Eltörtem a lábujjam, egész...

Eltörtem a lábujjam, egész júliust végig kell feküdnöm. Mit csináljak hogy ne haljak meg az unalomtól?

Figyelt kérdés
Kinéztem a netflixet, elolvastam minden könyvemet. Már athivtam a barátnőimet, de így hogy csak ülni tudok, hamar ráuntunk mindenre. Mit csináljak??

2021. júl. 8. 16:58
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Senkinek nem tartozom magyarázattal arról hogy mi történt. De ha ettol jobban aludtok akkor elmondom hogy építkezésen volt egy balesetem, és ott eltört két labujjam, és most figyeljetek: dobpergés....3...2.....1 és még három csont a lábfejemben, és képzeljétek, a sarkam is megrepedt. Azt hittem hogy nem magukat probalgato orvos újoncokba ütközöm, akik próbálgatják a tudásukat azzal hogy mennyire kamu e a kérdésem, azt hittem fel fogja fogni a többség hogy feküdnöm kell, és nem azt kerdezem hogy hany hétig kell feküdni, ilyen meg ilyen toressel hanem hogy mit tudok így csinálni.
2021. júl. 8. 20:33
 12/25 anonim válasza:
100%
Jobbulást kívánok! De amúgy ne dühöngjél. Ha a kérdésben lábujjtörést írsz, akkor az emberek lábujjtörést fognak olvasni...
2021. júl. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim válasza:
85%
Úgy értem, csak és kizárólag lábujjtörést. És nem fognak komolyan venni és értelmes válaszokat adni.
2021. júl. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim válasza:
100%
Inkább segítsetek neki és ne vádolják szerencsétlent látatlanba:)
2021. júl. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
30%
11. És ezt honnanvkellett volna tudnunk...? Mikor szimpla lábujjtörést írtál.
2021. júl. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
32%
Íy jár az aki hazudik a kérdésében kérdező. Vagy te, a hatalmas anatómiai tudásoddal nem tudod mi a különbség egy digitus fraktura és egy esetleges metatarsus vagy Jones-törés között. Ha nem helyesen írod ki a kérdést ne hisztizz.
2021. júl. 9. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
8%

Kb. mintha kiírta volna, hogy mit csináljon ha főzés közben megégette a kézfejét, és lett rajta egy vízhólyag... aztán utólag elárulja, hogy igazából a fél mellét leégette forró olajjal....

Tényleg nem értem...

Vagy kamuzik, vagy képtelen megfogalmazni a baját.

2021. júl. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:
Még most is kötekedni tudtok?Segítsetek neki vagy, ha nem ne írjatok semmit. Mit érdekel az titeket hogy miért kell ennyit feküdjön?! Mert nem az kérdezte, hogy milyen hibát találtok a kérdésében, és hogy kérdezzwtek meg, hogy hogyan kell ennyit feküdjön. Istenem ezek a mai emberek!🤦‍♀️
2021. júl. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Édes jo istenem, nem hittem volna hogy részletesen le kell írnom a sérülésemet ennek a csapat nagyokosnak, te jó ég. “Hazudott a kérdező”, őszintén mi a franc közötök van ahhoz hogy mi történt velem? A mai világban olyan elkeserítő a szövegértés hogy kezdek megrémülni. Nem találok egyszerűen szavakat arra hogy milyen barbár nép tévedett a kérdésem alá, mert amit ti csináltatok az már a vicc kategória. (Akik normálisan válaszoltak annak köszönöm)
2021. júl. 9. 11:00
 20/25 anonim ***** válasza:
8%

19: akkor miért írtad le egyáltalán a lábujjadat...??


Írtad volna simán, hogy ágyhoz vagy kötve egy hónapig... Senki nem kötött volna bele...

2021. júl. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!