Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Más is van, akinek kevésbé...

Más is van, akinek kevésbé rossz, ha méhre, vagy darázsra lép mezítláb, mint ha szögre, üvegszilánkra, vagy égő cigarettacsikkre lépne rá?

Figyelt kérdés
Strandon is inkább ezek miatt nézek folyamatosan a földre, mert ott mezítláb mászkálok többnyire. Nem mondom, hogy a méh-, vagy darázsszúrás kellemes, nyilván azokat is kerülöm, de azt sokkal könnyebben elviselném a fentebb említettekhez képest.

2021. júl. 13. 23:55
 1/6 anonim ***** válasza:

léptél már bele bármelyikbe is? mert én léptem bele üvegbe és darázsba is, a darázs milliószor jobban fájt, pedig az üvegbe lépés után össze kellett varrni a lábamat

a darázscsípés önmagában valóban annyira azért nem fáj, de ha a talpadban landol a fullánk, az egészen más, ott konkrétan én percekig fetrengem a fájdalomtól és napokig sántítottam, az üvegszilánknál korántsem éreztem ekkora fájdalmat

a cigi meg ezekhez képest semmi

2021. júl. 14. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyilvanvaloan inkabb egy kis csipes, mint szetvagott labbal rohanni az ugyeletre,de szerintem ez logikus. Persze aki allergias, az lehet, hogy nem a csipest valasztana :D

Oda kell figyelni, ahol lehet, papucsban menni, de balesetek persze sajnos tortennek.

2021. júl. 14. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó kis strand, ahol szeg, meg üvegszilánk hentereg a földön.
2021. júl. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Még nem volt ilyen "taposási élményem", de kipróbálnám.
2021. júl. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálam már volt olyan, hogy a darázs berepült a lábam és a szandál közé és pont ráléptem, hát elmondani nem tudom mennyire fájt és percekig le is blokkoltam, valami iszonyatos fájdalom volt, lépni alig tudtam utána 3 lábujjam be is dagadt rendesen, utána 1 hétig alig tudtam menni, amúgy nem vagyok rá allergiás.
2021. júl. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
67%

Volt már hogy darázsbaléptem. Egy pillanatig fájt de aztán elmúlt.

Az üvegszilánk borzasztóan rossz. Soha ne próbáld ki!


Ha az üveg szétvágja a lábadat semmit nem fogsz érezni, na de...

Várj csak pár másodpercet és olyan kínokat fogsz átélni...



Nem javaslom egyáltalán!

Inkább darázs csípjen meg

2021. aug. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!