Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Eltörhetett volna a kislábujjam?

Eltörhetett volna a kislábujjam?

Figyelt kérdés
Kb. 1 órája vertem be az asztal sarkába. Maga a lábujjam nincs elszineződve, viszont a körmöm az kicsit belilult. Ilyenkor mit kell csinálni vele?
2021. júl. 25. 11:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Nekem jó sokszor volt eltörve, az első néhány alkalommal elmentem kórházba, megröntgenezték, kaptam róla papírt hogy törés, aztán hazaküldtek hogy pihenjek, polcoljam. Nem gipszelik, nem csinálnak vele semmit. Majd összeforr.
2021. júl. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
4%
Hangosan sziszegni amig valaki megkérdezi, hogy mi a baj drágaságom?
2021. júl. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként azt a lábujjat pont azért teremtették oda hogy legyen mivel megtalálni a szekrény sarkát, asztalt vagy bármi keményet.
2021. júl. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Szerintem amugy maga a körmömet b@sztam el, nem a labujjamat😄 mind1 majd begyogyul
2021. júl. 25. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!