Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Strandolás után leégtem...

Strandolás után leégtem kicsit, és másnapra tele lett a hátam kiütéssel?

Figyelt kérdés
Már javult azért a helyzet, aloe verával kenem, de 2 hét múlva megyek nyaralni. Addig eltűnnek vajon? Illetve ha nem, gondolom nem lenne tanácsos tűző napnak kitenni, nehogy heges maradjon?

2021. aug. 5. 07:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez valószínűleg napallergia és a leégés miatt még lehet hámlani is fog a bőröd. Attól függően fog elmúlni, hogy a leégés mennyire súlyos. Kb. 5-7nap és elmúlik. (De ez csak akkor, hogy ha nem égtél le súlyosan!)
2021. aug. 5. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem pár hete volt. Eleve nagyon keveset mentem napra és mégis előjöttek. (Egyáltalán nem égtem le.) Semmit nem tudtam csinálni vele, kb. 3-4 hét után múltak el. Jó, nekem extrém érzékeny bőröm van.

Nem hiszem, hogy fogsz tudni napozni... de ne legyen igazam.

Én a kiütések megjelenése után már csak reggel 8-kor, csak negyed órára, csak hosszúujjú fehér ingben, napszemüvegben, sildes sapkában mentem napra... és így sem múltak el, amíg haza nem jöttem (Balcsin voltam).

Remélem, neked azért nem lesz így.

2021. aug. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is szokott lenni, de néhány nap alatt elmúlt.

Reméljük neked is így lesz.

2021. aug. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!