Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Egy éven át szivárgott a gáz,...

Egy éven át szivárgott a gáz, de nem vettem észre belőle semmi. Későbbiekben lehet hatása?

Figyelt kérdés

Üdv.


Ma kiderült, hogy a hálószobában lévő gázórán lévő régi csatlakozók miatt szivárgott a gáz. Vélhetően enyhén mert nem éreztem gázszagot, de a szerelő biztos benne, hogy szivárgott már régóta, mert a műszere is kimutatta, valamint a csatlakozók kb. 70 évesek voltak rajta.


Szóval egy szezonon át aludtam olyan szobában, ahol gázszivárgás volt. Későbbiekben lehet ennek egészségügyi hatása? LÉtezik bármilyen egészségügyi szűrővizsgálat, amit érdemes lenne kihasználnom?



2021. aug. 10. 12:17
 1/2 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
100%
Ha még csak nem is éreztél gázszagot, akkor nem hiszem, hogy olyan mértékű szivárgás lett volna, ami egészségügyileg veszélyes lenne.
2021. aug. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Senior Séf ***** válasza:
100%
Kizárt. Mellesleg az utóbbi évtizedekben több mint 80 000 kémiai toxinnal vettük körül a mindennapjainkat. Akárhova nyúlsz, beléjük ütközöl még a fürdőszobában is. Na, az s "gáz", nem ami a csőből szivárgott.
2021. aug. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!