Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Eltört a lábam és míg fekvő...

Eltört a lábam és míg fekvő gipszben vagyok injekcióznom kell magam. Mi van ha nem teszem?

Figyelt kérdés
Az baj ha kéne injekciozzam magam de nem teszem.
2021. aug. 20. 07:53
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Nagyon félek az injekciotol és azt se szóltam hagyni hogy valaki más megszűnjön nem hogy én magam.Az baj lenne ha nem adnám be.
2021. aug. 20. 07:55
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Trombizisod lehet, ha nem szúrod, ami életveszélyes. Nincs valaki, aki beadja neked?
2021. aug. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
97%

Azért kell a véralvadásgátló injekció , hogy ne kapj mélyvénás trombózist a mobilitás hiánya miatt.

És mi az oka hogy nem adod be?

2021. aug. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
92%

3-as vagyok , most láttam csak az okát. Elhiszem hogy félsz, de ha nem

Kapod nagyobb bajod lehet belőle ... nem

Kellemes tüdőembóliában sem meghalni, inkább kérj meg valakit , hogy segítsen míg baj nem lesz.

2021. aug. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
92%
Nem kell beadni, ha nem akarod. Csak akkor majd orvoshoz se menj, ha trombózisod lesz, mert akkor sokkal több injekciót fogsz kapni, és elveszed mások elől a helyet, akik nem a saját baromságuk miatt lennének ott.
2021. aug. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
95%
Anyám tüdőembóliában halt meg. Inkább szúrjál.
2021. aug. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
Nem baj, ha nem gond neked, hogy tüdőembóliád vagy infarktusod vagy agyvérzésed vagy combi embóliád lesz (mint Dr. House-nak). Ha ez mégis baj, akkor injekciózd magadat!
2021. aug. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Hat meg kérhetem anyumat mert ő úgyis gyerek orvos de nem nagyon akarom őt megkérni.

A tegnap azt mondtam neki hogy be adtam.

A tegnap volt az első nap mikor kellett de nem adtam be.

Anyum még jó hogy nem tudja.

2021. aug. 20. 08:11
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem el, hogy egy gyerekorvosnak ilyen "tudatlan" gyereke lenne..... Elkepesztő
2021. aug. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Nem vagyok tudatlan csak félek az injekciotol.Nekem amúgy más is csak úgy tud injekciót be adni ha le fognak. Még a kórházban se akartam engedni hogy megszurjanak nem hogy én szúrjam magam.

De majd meg kérem anyumat.

2021. aug. 20. 08:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!