Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ez az ujjam eltört ? Kép lennt !

Ez az ujjam eltört ? Kép lennt !

Figyelt kérdés

Ma beleértem a labdaba , nem tudom hajlítani . Mit csináljak vele ?

[link]



2021. szept. 4. 22:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehetseges, hogy tort, de csunya zuzodas is lehet. Voltal mar vele a balesetin, surgin?
2021. szept. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Ilyen velem is volt, én is beleértem egy labdába, pont úgy nézett ki, nem volt eltörve pár nap alatt elmúlt, de biztonságért azért nézetesd meg.
2021. szept. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem voltam vele ,úgygondoltam varok vele 1-2 napot hogy mi lesz vele ,nem szoktam mindennel surgossegire rohanni , de ha nem javul szerintem beviszem majd .

Többiek szerint milyen?

2021. szept. 4. 22:12
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
Ha jól meg is dagad az elszíneződés mellé, akkor egész biztosan el is törött/repedt.
2021. szept. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem menj be vele, az a biztos.

Egyszer én is belenyúltam, nem foglalkoztam vele. 1 hét után színeződött és nem tudtam hajlítani. Elmozdulás nélküli törés volt, sínt kaptam. Ha ez az egy hét alatt elmozdul műtötték volna.

2021. szept. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
63%
Ha nem tudod mozgatni, akkor valószínűleg törés.
2021. szept. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez törés. Menj minél hamarabb orvoshoz!
2021. szept. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

18/L vagyok egyépként .

Előről így néz ki ennyire van bedagadva :

[link]

2021. szept. 5. 09:06
 9/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
Meg van duzzadva és lila is, lehet törés, repedés is, röntgen nélkül ezt senki nem tudja megmondani. Nem muszáj a sürgősségire menni, akár háziorvoshoz is elmehetsz,kiír röntgent és kiderül. Nálunk egyébként a sebészetre mindig lehet menni, ha ilyen van,mindenkit ellátnak.
2021. szept. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!