Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Félig lenyilott anyajegy...

Félig lenyilott anyajegy miatt adódhat probléma? Mit tegyek vele?

Figyelt kérdés

Már kiskorom óta nagy figyelmet fektetek az anyajegyeimre, volt amit le is vetettem mert gyanúsnak tűnt de soha nem volt semmije negatív eredmény,jóindulatú volt.

Viszont most kicsit aggódom, mert hátamon van egy enyhén kiemelkedő anyajegyem.

Tudni kell, hogy alsós koromban a mamám egyszer mikor mosta a hátam belekapott és már akkor az egyik széle kicsit lenyilott. Azóta eltelt olyan 8 év, nem volt vele problémám mindig vigyáztam nehogy megvakarjam stb. Viszont tegnap sikerült úgy befernem a hátam a kinyitott ablak sarkába hogy azt találta el, vérzett és kicsit még jobban lehajlott. Rögtön betadinnal fertőtlenítettük, leragasztottuk. Hála égnek nem fáj, hamar el is állt a vérzés de azért aggaszt..

Valaki járt-e már hasonlóan, vannak ezzel kapcsolatban tapasztalatai?

Tervezem megnezetni egy bőrgyógyászat de jobb esetben hetek múlva kapok időpontot addig is szeretnék tájékozódni ezzel kapcsolatban.

Előre is köszönöm a válaszokat, továbbá megprobalok csatolni egy képet!



2021. szept. 17. 19:03
 1/4 A kérdező kommentje:
2021. szept. 17. 19:06
 2/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ha gyerekkorod óta ott van, akkor nincs baj vele, de ha állandóan megsérül, akkor vetesd le. Nem értem mondjuk mi a kérdés, mert írtad, hogy foglalkozol ezzel, figyelsz rá, ennek ellenére nem tudod ezzel mi legyen...
2021. szept. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fertőtlenítsed le, és hagyd szellőzni ne ragaszd le...
2021. szept. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Figyelmet fektetnek rá, úgy értettem figyeltem őket nem-e nőnek, változnak. Vigyáztam nehogy sérüljenek
2021. szept. 17. 23:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!