Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » SOS, Frosch általános tisztító...

SOS, Frosch általános tisztítószer (ecetes) érintkezett a Domestosos felmosó vízzel?

Figyelt kérdés
Egy "nyomásnyi" Domestost tettem a vízhez és feltöröltem vele egy kevés kifolyt Froscht. Felhívtam a toxikológiai központot és ott azt mondták, hogy szellőztessek és ha 4 órán belül nem lesz semmi bajom akkor ne aggódjak. Én elsőre se éreztem semmit szerencsére, se marást, se köhögést, se könnyezést, az orvos szerint azért, mert nem erős vizkőoldót, hanem csak egy általános ecetes tisztítószert használtam és abból is keveset, illetve a Domestos is eléggé higitott volt. Remélem nem fogok érezni semmit pár óra múlva sem, fél órája nyitva az ablak és elengedtem a wcbe a felmosó vizet is.
2021. okt. 12. 06:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Semmi bajod nem lesz. Ez nem az a mennyiség még.
2021. okt. 12. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Csak én nem értem, hogy a kiömlött tisztítószert miért másik tisztítószerrel törlöd fel?

Ha a toxikológiai központ és a háziorvos is azt mondták, nem lesz baj, akkor ne aggódj, nem lesz baj.

2021. okt. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A wc-t takarítottam az ecetes tisztítószerrel, amit egy kicsit túlspricceltem rajta és kifolyt a wc mellé, amit felmosáskor feltöröltem, mert kiment a fejemből, hogy a kettőt nem szabadna keverni. Szerencsére semmi baj nem lett, de erre figyelnem kell jobban a jövőben nehogy tényleg bajt csináljak.
2021. okt. 13. 00:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!